נובמבר14

כמו שכולכם יודעים , ג'סטין מואשם ע"י מריה ייטר , שהוא הכניס אותה להריון ב30 שניות באוקטובר 2010 , ובכך הביא ללידתו של בנה , ועפ"י טענתה – בנם . בנוגע לגע , שפך ג'סטין את ליבו בפניי מקס ג'ורג' – זמר בלהקה The Wanted , אשר ליוו אותו במסע ההופעות שלו בדרום אמריקה , והופיעו איתו בשבוע שעבר , ב2 האירועים לרגל חג המולד בלונדון .

" הוא ממש הכחיש את האשמות שהוא האבא .  הוא אמר שזה בולשיט ושזה לא קרה בכלל . " הוא המשיך " אני אמרתי לו לשמור על ראשו למעלה , אנחנו ממש מאחוריו . הוא ידע שאנחנו מבינים אותו כי בנות נמצאות סביבינו כל הזמן גם . " 
 
 
מקס , שהיה מאורס לדוגמנית  מישל קיגן , מוסיף " זה קרה לו בזמן הגרוע ביותר בחייו , והוא טיפל בזה כ"כ טוב . לעשות את בדיקת האבהות ולהראות עד כמה הוא בוגר לגבי זה . " 
 
" ג'סטין הוא כמו האח המאומץ הקטן שלנו , וזאת הסיבה שאני מאמין שכל העיניין של התינוק זה שטויות . כל זמן פנוי שיש לג'סטין במסע ההופעות , הוא מתבדח , זוחל מתחת למושבים ותופס את הקרסוליים של הבנות . זה היה מצחיק . " 
 
וכמובן , מתבדח  מקס  על הרגע שג'סטין יגיע לגיל 18 - " ג'סטין יהיה בן 18 במרץ , אז אנחנו הולכים להשחית אותו . אני מדבר על מסיבה בריטית ראויה עם המון בירה וצילומים . " 
 
פורסם ע"י:

 

Copyright © 2012 - כל הזכויות שמורות // JustinB.co.il // צרו עימנו קשר: admin@justinb.co.il | עורך דין בחיפה | בריטני ספירס